Spotkanie organizacyjne Rajdu Grunwaldzkiego

29-03-2011 21:28 przez Paweł Chmielewski

W miniony weekend w Warszawie spotkali się organizatorzy Rajdu Grunwaldzkiego 2011. Członkowie komendy oraz komendanci tras ustalali szczegóły programowe rajdu, w tym Dnia Lidzbarskiego (11 lipca), a także zajęli się sprawami organizacyjnymi i promocyjnymi.

Wcześniej odbyło się spotkanie Rady Wspólnoty Drużyn Grunwaldzkich oraz Zespołu Wychowania Patriotycznego i Obywatelskiego "Polska Myśląca".

W czasie spotkania uroczyście wręczono sznury instruktorów Głównej Kwatery ZHP osobom związanym z Rajdem Grunwaldzkim 2011: phm. Beacie Malajce (komendantce trasy II), phm. Aleksandrze Wołoszyn (komendantce trasy IV), pwd. Annie Narloch, pwd. Piotrowi Łeśko oraz phm. Dariuszowi Kosakowskiemu.

files/pogranicze.zhp.pl/arg/rozne/komendarg11.png

Komendant rajdu oraz zastępca komendanta phm. Przemysław Zawadzki spotkali się także z naczelniczką ZHP hm. Małgorzatą Sinicą, komendantką Chorągwi Warmińsko-Mazurskiej hm. Dorotą Jeżowską-Olszewską oraz z przewodniczącym Wspólnoty Drużyn Grunwaldzkich phm. Przemysławem Padrakiem. Spotkanie było poświęcone wspólnemu promowaniu Rajdu i Zlotu Grunwaldzkiego w ramach obchodów Stulecia Harcerstwa.

Zapraszamy na stronę Rajdu Grunwaldzkiego 2011.

hm. Paweł Chmielewski
komendant Rajdu Grunwaldzkiego 2011